Спектакъл в Радомир зарадва Струмска слава

Отборът на Струмска слава победи с 4:2 Янтра (Гарброво) в мач от четвъртия кръг на Втора лига. Двата тима изиграха много вълнуващ мач, като гостите могат да съжаляват, че допуснаха тежко поражение, след като имаха достатъчно ситуации за попадения, с които да избегнат загубата.

Хуан Калдерон откри в 26-ата минута за домакините, но Християн Кожухаров изравни само 120 секунди по-късно. През втората част Борислав Николов на два пъти даде комфортна преднина на домакините, а Ивайло Стоянов покачи на 4:1. 15 минути преди края Кожухаров намали с втория си гол в мача, но това не бе достатъчно за по-голям обрат.

В класирането Струмска слава вече заема 11-а позиция с актив от четири точки, докато Янтра остава с шест на седма позиция.

Струмска слава 1927 (Радомир) - Янтра 2019 (Габрово) 4:2
1:0 Хуан Калдерон (26)
1:1 Християн Кожухаров (28)
2:1 Борислав Николов (53)
3:1 Борислав Николов (68)
4:1 Ивайло Стоянов (70)
4:2 Християн Кожухаров (74)