Литекс излъга Лудогорец в Разград

Отборът на Литекс победи с минималното 1:0 при визитата си на дубъла на Лудогорец в мач от третия кръг на Втора лига. “Оранжевите” се стигнаха до успеха с попадение на Иван Митрев в 73-ата минута. Домакините играха цяло полувреме с човек по-малко, след като капитанът Иван Йорданов поплучи втори жълт картон малко преди почивката.

С победата си днес Литекс вече има шест точки в актива си от началото на шампионата. Лудогорец пък записва порадежие, след като стартира с две поредни победи и към момента също има шест точки в подреждането.

Лудогорец 1945 II (Разград) - Литекс (Ловеч) 0:1
0:1 Митрев (73)