Георги Костадинов е един от тримата с най-висока оценка в Арсенал (Тула)

Краснодар не остави шанс на Арсенал (видео)

Българският полузащитник Георги Костадинов беше един от тримата футболисти на Арсенал (Тула) с най-високи оценки вчера при поражението с 0:2 от Краснодар. Въпреки че е със счупен нос, Костадинов игра пълни 90 минути и беше оценен с 6.8 в рейтингите.

Георги Костадинов е със счупен нос

Същата оценка получиха още вратарят Артур Нигматулин и новото германско попълнение Роберт Бауер, който играе в защитата. Бившият играч на Лудогорец, Берое и Левски ще получи почивка днес от заниманието, тъй като освен счупения нос, има и болки в гърлото, които са обострени от травмата. Все още не е готова обаче маската, с която ще играе в следващите дни.

Иначе тимът претърпя второ поражение в третия мач от началото на сезона и това не говори добре за периода на новия треньор Сергей Подпалий, който беше издърпан от втория тим да ръководи отбора в Премиер-лигата. За Арсенал (Тула) до началото на септември следват домакинства на Динамо (Москва) и новака Химки.