Септември разби Нефтохимик, младок с два гола

Отборът на Септември (София) разби Нефтохимик с 3:0 във втория кръг от Втора лига. Тимът на Христо Арангелов не остави никакви шансове на "шейховете", които можеха да се върнат в Бургас и с още по-голяма загуба. Септемврийци пък записаха първи успех през този сезон, след като стартираха кампанията с равенство в Радомир срещу Струмска слава.

38 Септември София - Нефтохимик
Младият нападател Владимир Николов даде аванс на домакините още в 23-ата секунда. Така мачът тръгна в една посока и продължи изцяло с предимство на столичани. Левият защитник Иван Стоянов удвои в 6-ата минута, а отново Николов довърши гостите в 38-ата минута. Интересното е, че 19-гоишната деветка на Септември имаше толкова попадения в рамките на 16 мача през миналата кампания, но през тази кампания ще бъде водеща фигура в тима.
През втората част момчетата на Арангелов и Мариан Христов продължиха да атакуват и да търсят нови попадения. Резервата Кристиян Пешов удари гредата.
Чак след това "шейховете" имаха няколко възможности, но резултатът остана непроменен.

СЕПТЕМВРИ - НЕФТОХИМИК 3:0

1:0 Владимир Николов (1)
2:0 Иван Стоянов (6)
3:0 Владимир Николов (38)