Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Ликуифайд отвя конкуренцията и спечели титлата в Четвърта дивизия

Отборът на Ликуифайд е новият шампион в Четвърта дивизия на НАЛБ. Поставеният под №1 тим не остави шансове на опонентите си от Бом Бок и достигна до златото след 94:57 (16:20, 21:19, 29:7, 28:11) във втория мач от серията, за да триумфира с 2-0 победи за златото. Шампионите прегазиха всичко по пътя си, записвайки шест поредни победи в похода си към трофея, в допълнение с чудесния баланс от 20-2 в редовния сезон.Снимка на НАЛБ.
Въпреки сериозния резултат в полза на Ликуифайд, в първото полувреме нямаше предпоставки за нещо подобно. Бом Бок държеше преднината през почти цялата първа част, но след голямата почивка играчите на Ликуифайд излязоха на паркета напълно преобразени и спечелиха втората половина с 57:18.Снимка на НАЛБ.
Николай Велков поведе Ликуифайд към титлата с 26 точки, 11 борби и 6 асистенции, Владимир Спасов добави "дабъл-дабъл" от 22 точки и 14 борби, капитанът Борил Кънчев се разписа с 19 пункта, 12 овладени топки и 6 завършващи подавания, а Искрен Николов се отчете с 11 точки и 11 борби.

За Бом Бок Пламен Пенев записа 17 точки, 7 борби и 5 асистенции, Георги Николов вкара 16 и взе 7 борби, а Димитър Димитров приключи с 12 точки и 8 овладени топки.Снимка на НАЛБ.