Локо (Дряново) стартира с успех

Локомотив (Дряново) стартира сезона в Северозападна Трета лига с победа срещу отбора на ФК Първа атомна (Козлодуй) с 2:1. Пред около 400 зрители на стадион "Локомотив" гостите поведоха още в 10-ата минута след грешка в отбраната на домакините. В 31-ата минута капитанът на гостите Николай Ганчев видя червения цвят на картона от главния съдия. В 34-ата минута домакините се добраха до изравнителния гол чрез Явор Генчев от пряк свободен удар. През втората част домакините наложиха тотален натиск, като пропуснаха добри възможности за отбелязване на гол. Гостите стигнаха до няколко положения чрез контраатаки.

Така се стигна до 88-ата минута. След пробив на Калоян Калчев и центриране топката срещна ръката на защитник на гостите, съдията отсъди наказателен удар, който бе превърнат в гол от опитния Емил Копаранов.