Тунчев: Не мисля, че кой знае с какво отборът на Ботев ни надигра (видео)

Помощник треньорът на Локомотив (Пловдив) коментира загубата на отбора в градското дерби срещу Ботев (Пловдви) в първия кръг от efbet Лига. "Смърфовете" отстъпиха с 0:2 след голове на Тодор Неделев и Атанас Илиев.

"Липса на концентрация в две ситуации. Не мисля, че кой знае с какво отборът на Ботев ни надигра. Припряно действахме. В средата на първото полувреме взехме инициативата, но не успяхме да отбележим. Не мисля, че някой си е повярвал след изминалите мачове. Говорихме си, че вдигнахме летвата високо и трябва да сме по-концентрирани. Трябваха ни няколко минути да се посъвземем след първия гол, но отборът на Ботев се бе прибрал добре след това. Тепърва започна първенството, ще си вземем поуките. Надявам се това да подейства като шамар и на самите футболисти и да започнем да показваме играта, която показвахме преди", каза Тунчев.