Шумен обърна Спартак (Варна), феновете на "соколите" отново скочиха на треньора

09 август 2020 | 20:15 - Обновена
  • копирано
  • 8
Шумен победи Спартак (Варна) с 3:2 в мач от първия кръг в Трета лига – Североизточна група в Шумен. Домакините започнаха по-добре и създадоха няколко опасности.  Румен Николов стреля с глава в аут, после вратарят на Спартак Християн Славов изби коварен удар, а след това отново се намеси добре след удари с глава и крак на Румен Николов.

В 20-ата минута Спартак откри резултата. След удар с глава и рикошет, вратарят на шуменци Иван Иванов изби, но защитникът на гостите Мартин Минчев направи успешна добавка с глава – 1:0. В 40-ата минута Яники Смирнов насочи топката с глава, тя отскочи от защитник и влетя в мрежата – 2:0 за Спартак. Две минути по-късно домакините намалиха. След като вратарят на варненци Християн Славов изби два пъти топката, шуменец я вкара в мрежата - 1:2.

Варненци са подкрепяни от над 50 свои фенове, които в началото на срещата за пореден път издигнаха плакат срещу треньора Кирякос Георгиу, на който пишеше: "Дори Чък Норис не може да изгони Кириакос от Спартак Вн".

В 67-ата минута Шумен изравни след показна атака. След центриране от фланга футболист на домакините насочи неспасяемо топката под гредата - 2:2. В 83-ата минута Шумен стигна до пълен обрат. Румен Николов се разписа с глава за 3:2.

След двубоя феновете на Спартак обградиха съблекалните и поискаха оставката на треньора Георгиу.

09 август 2020 | 23:05

Кухите лейки от Каменар само Живко кюфтака ги оправяше за шес секунди! Рейтинг: 6 14

09 август 2020 | 20:50

Трениор мечта баце дано ви ръководи вечно щом го търпите византиец си тръгва само с бои и е,,,,,, е Рейтинг: 14 3

Спартак Пл
(Гост)
1
отговор
09 август 2020 | 20:28

Успех и на двата отбора! Странна работа, гръцки треньор в България, това никога не е било. Гърците са с далеч по-висок стандарт на живот, като гледам тоя как се е запънал да стои, представям си какъв треньор е. Рейтинг: 26 3

09 август 2020 | 20:31

Наистина,интересно питане от Спартак Пл.Гърция е наистина с доста по-висок стандарт от България,а тоз треньор гради кариера при нас!? Рейтинг: 17 0

10 август 2020 | 15:37

Това става все по-малко вярно. По всички показатели България расте по-бързо от Гърция, вкл. средна заплата. Рейтинг: 0 5

›› Live Scores

Календар

calendar_icon
календар затвори

Всички мачове

За националния отбор на България или когато ... 15 октомври 2020
Поредна порция неуспешни мачове на националния отбор на България и старата полемика на нов глас - рестарт на футбола, тотална промяна, подмладяване, треньорът и играчите не стават. Общо взето това е картината в ...
Десподов: Разбирам феновете, но не съм предал ... 16 октомври 2020
Националът Кирил Десподов беше представен от Лудогорец. Крилото, който идва под наем от Каляри, говори за първи път за гневната реакцията на феновете на бившия си клуб ЦСКА-София. Футболист №1 на България за 2018 ...

Левски | ЦСКА | Лудогорец | Първа лига | Втора лига | Национални отбори по футбол | Купа на България | Англия | Испания | Италия | Германия | Франция | Русия | Шампионска лига | Лига Европа | Мачове на живо | Волейбол | Тенис | Формула 1 | Баскетбол

Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови, графични и видео материали, публикувани в сайта, са собственост на Агенция Спортал, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на Агенция Спортал, посочване на източника и добавяне на линк към www.sportal.bg. Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.