Един от фаворитите за елита се препъна в Радомир още на старта

Отборът на Септември, който е един от фаворитите за първото място във Втора лига, стартира новото първенство с 1:1 като гост на Струмска слава. Домакините от Радомир откриха резултата чрез Борислав Николов в 45-ата минута, когато футболистът засече отблизо центриране отдясно на Мицаков.

Септември изравни чрез Стефан Гаврилов, който се разписа с шут от 30 метра в 67-ата минута.

Десет минути по-късно гостите останаха с човек по-малко, тъй като Аспарух Смилков бе изгонен.

СТРУМСКА СЛАВА - СЕПТЕМВРИ 1:1

1:0 Борислав Николов 45
1:1 Стефан Гаврилов 68

СТРУМСКА СЛАВА: 12. Др. Петков, 22. Тунгаров, 77. Борисов, 6. Д. Петков, 5. Костов, 8. Мицаков, 23. Танев, 20. Китов, 16. Калдерон, 9. Аспарухов, 10. Николов

СЕПТЕМВРИ: 1. Банков, 5. Сърмов, 15. Грънчов, 6. Георгиев, 10. Чандъров, 11. Смилков, 14. Илиевски, 24. Гаврилов, 7. Вачев, 19. Тасков, 8. Тодоров