Беласица победи юношите на ЦСКА-София в контрола на "Цар Самуил"

С два гола на Атанас Карачоров мъжкият отбор на ОФК Беласица победи юношите на ЦСКА-София до 19 години с 2:1 в контролна среща, играна на стадион "Цар Самуил" в Петрич.

През първата част на мача инициативата държаха домакините, но допускаха индивидуални грешки, като при една от тях в самия край на полувремето Димо Славчев отблизо изпрати топката в мрежата на Тодор Димитров за 0:1. Две минути преди това капитанът на Беласица Мартин Таушанов не успя от бялата точка да изпрати топката в мрежата, след като вратаря на "червените" улови кълбото.

Втората част на срещата премина под диктовката на домакините. Атанас Карачоров изравни с глава в 77-ата минута след центриране от корнер на Тони Костадинов. Второто попадение стана след центриране на Тони Костадинов, Мартин Таушанов отклони леко кълбото и Карачоров опъна мрежата за втори път за 2:1.