Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16)

Карачанаков наказа Арда (видео+снимки)

Отборът на Пирин (Благоевград) победи с 2:0 Арда в контролна среща, играна в града от Югозапада. И двете попадения за “орлетата” отбеляза Антон Карачанаков през второто полувреме на срещата.

52 Пирин - Арда
През първото полувреме срещата бе равностойна, но на практика нямаше нито едно напълно чисто положение за гол пред двете врати. На няколко пъти двата тима нахлуваха опасно към съперниковата половина, но до точен завършек не се стигна. Все пак домакините бяха малко по-активният тим на терена и инициативата бе на тяхна страна.
Резултатът бе открит от домакините в 59-ата минута. Точен бе Антон Карачанаков, който се разписа с хубав удар с десния крак от границата на наказателното поле.
Малко преди края на мача "орлетата" удвоиха преднината си. Иван Тасев бе спънат в наказателното поле и съдията посочи дузпата. Зад топката застана Карачанаков и отбеляза второто си попадение в двубоя.

ПИРИН 2:0 АРДА
1:0 Карачанаков (59)
2:0 Карачанаков (85-д)