Карнобат победи Несебър в контрола

Без COVID-19 в ОФК Карнобат

ОФК Карнобат записа победа с 2:0 при гостуването си на Несебър в контролна среща, играна край морето. Точни за възпитаниците на старши треньора Георги Калоянов бяха Стефан Стаматов и юношата Ненко Петров. Стаматов се разписа в 37-ата минута, след като се оказа сам на стрелкова позиция срещу вратаря на несебърлии, а Петров вкара в 60-ата минута след подаване на Киро Гърков. Именно Гърков удари и греда за Карнобат.
В игра за Карнобат играха всички налични състезатели, а към този момент в отбора няма нови и напуснали футболисти, спрямо зимната подготовка и двете официални срещи през пролетта.

Това бе четвърта лятна проверка за момчетата с червено-черни екипи, като до началото на сезон 2020/21 в Югоизточна Трета лига ще бъде проведена още поне една контрола.