Николай Желязков и Александър Попов застават един срещу друг преди дългоочаквания финал между Левски и ЦСКА във волейбола

Дзадза донесе ценна точка на "биковете" (видео)

Торино и Верона завършиха 1:1 в двубой от 35-ия кръг на Серия "А". Домакините се надяваха с победа да си осигурят спокойствие до края на сезона, но трябва да са доволни и от точката, която им донесе Симоне Дзадза в 67-ата минута. Преди това Фабио Борини се разписа от дузпа за гостите в 56-ата.

Равенството означава, че Торино е на 6 точки над зоната на изпадащите. Първият тим под чертата е Лече, който обаче днес спечели срещу Бреша. Верона е в средата на табицата и е отборът с най-много равенства до момента - 13.

Преди почивката Торо игра твърде предпазливо и стреля само веднъж към противниковата врата. Валерио Вере можеше да даде преднина на гостите, но Салваторе Сиригу внимаваше.
В 53-ата минута Никола Н'Кулу удари с лакът в нказателното поле Борини. Реферът Паоло Валери разгледа ситуацията с помощта на ВАР и даде дузпа, която потърпевшият реализира.
Четвърт час по-късно Кристиан Ансалди центрира към Дзадза и нападателят изравни с глава. Това беше едва пети гол през сезона за бившия италиански национал.
В следващия кръг "биковете" гостуват на аутсайдера СПАЛ 2013, а Верона ще е домакин на Лацио.