Ценно равенство за Сепси на Радослав Димитров (видео)

Радослав Димитров игра цял мач за Сепси при равенството 2:2 като гост на Хермащат в поредния кръг на румънското първенство. Двата тима са конкуренти във втората осмица и имат равен брой точки - по 28. Същият е активът и на Волунтари.

Херманщат поведе още в 5-ата минута с гол на Язалде, който прехвърли вратаря на гостите. В 35-ата стражът на Херманщат Кристиано сгреши фатално и Лоранд Фулоп отблизо вкара за 1:1.
В края на полувремето Горан Каранович пропусна от чиста позиция за Сепси. В 73-ата минута Язалде подаде на Габриел Дебелю, който доближи домакините до победата, но в 82-ата отново Фупоп се разписа за крайното 2:2.

Сепси и Херманщат са на 7 точки над зоната на директно изпадащите, в която са Динамо (Букурещ) и Чиндия (Търговище).