Уикъмб спечели промоция във втора дивизия

Уикъмб Уондърърс спечели промоция за Чемпиъншип за първи път в историята си, след като победи Оксфорд с 2:1 на баража на "Уембли".

Уикъмб, който беше с аматьорски статут до 1993 година, игра само една година в трета дивизия и вече е със стъпка по-близо до елитния футбол, след като Джо Джейкъбсън се разписа от дузпа в 79-та минута. Иначе Уондърърс бяха осми в класирането преди спирането на сезона заради пандемията, но се изкачиха до трето място след приравняването на точките.

Антъни Стюърт даде преднина на Уикъмб с глава в деветата минута, а Оксфорд изравни в 57-та чрез Мартк Сайкс. Двубоят бе решен малко по-късно от Джейкъбсън, след като вратарят Саймън Ийстууд фаулира Фред Онядинма в наказателното си поле.