Рубин излъга Краснодар

Отборът на Рубин излъга Краснодар с 1:0 в двубой от 27-ия кръг на руската Премиер лига. Единственият гол в мача падна в началото на второто полувреме, когато Денис Макаров се разписа за домакините след асистенция на Филип Уремович. Така Рубин събра 33 точки и се изкачи на деветото място във временното класиране, докато Краснодар с 45 остана на четвъртата позиция.В следващия кръг Рубин гостува на ЦСКА в Москва, а Краснодар приема Урал.

"Заслужен успех за нас. Наситихме средата на терена и разчитахме на контраатаки. Смятам, че се справихме добре и абсолютно заслужено спечелихме", коментира треньорът на Рубин Леонид Слуцкий.