Торино обърна Бреша

Отборът на Торино обърна Бреша у дома от 0:1 до 3:1 в двубой от 31-ия кръг на Серия А. С победата "биковете" събраха 34 точки и заемат 14-ата позиция във временното класиране, докато Брешае  предпоследен, 19-и, с актив от 19.

Резултатът беше открит в 21-ата минута, когато Ернесто Торегроса завърши една причудлива атака. Негов съотборник се опита да центрира, но топката рикошира в гърба на футболист на Торино и попадна зад отбраната на домакините, където Торегроса я овладя и реализира сам срещу вратаря.

Малко след почивката съдбата си върна на Торино, след като отново след рикошет, този път в гърба на играча на Бреша Алеш Матею топката влетя в собствената му врата. Това се случи в 48-ата минута, а дест по-късно звездата на домакините Андреа Белоти с глава направи обрата пълен. И този път имаше рикошет на топката, която се вдигна във въздуха от крака на футболист на Бреша, след като преди това беше насочена по земя към вратата. В 86-ата минута Симоне Дзадза отблизо оформи крайния резултат.