Много битка, малко положения и без победител в сблъсъка между Ботев (Вр) и Дунав (видео+галерия)

Oтборите на Ботев (Враца) и Дунав завършиха при резултат 0:0 в мач от 30-ия кръг на efbet Лига. Двубоят на стадион "Христо Ботев" не предложи нищо качествено за публиката във Враца и нулевото равенство беше най-логичната развръзка на сблъсъка.

Първият удар в срещата дойде в 11-ата минута, когато Юлиян Ненов центрира отдясно към Стефан Христов, но ударът му мина встрани от целта. В 25-ата минута Ангел Лясков бе намерен на прекрасна позиция в наказателното поле от Валери Домовчийски, но опитът му бе несполучлив.

Две минути по-късно Юли Ненов центрира в наказателното поле към Исаевски, който налетя на топката с глава, но изстрелът му премина на сантиметри от целта.

Шест минути преди края на първата част Атанас Зехиров подаде към Петър Атанасов, който шутира, но кълбото не намери очертанията на вратата.

Секунди преди края на първата част Ивайло Лазаров центрира от пряк свободен удар, но защитата на домакините се справи.

В 65-ата минута Доминик Янков направи хубав финт и стреля от дистанция, но твърде слабо, за да затрудни Благой Макенджиев.

В 73-ата минута Валери Домовчийски получи топка в наказателното поле, атакуващият футболист опита да отправи удар към вратата на "драконите", но шутът му се отби в крак на бранител на гостите от Русе.

В 85-ата минута Доминик Янков си освободи място за стрелба, опитът му бе изключително слаб, за да затрудни опитния страж на Дунав. До края на срещата не се случи нищо интересно и битката завърши без победител.

БОТЕВ (ВРАЦА) - ДУНАВ 0:0