Павел Върба: Не е зле да не загубиш от ЦСКА

ЦСКА-София смачка Лудогорец, но три греди оставиха "червените" зад Левски (видео)
Наставникът на Лудогорец Павел Върба заяви, че е доволен от равенството 1:1 с ЦСКА-София на стадион "Българска армия". Домакините удариха три греди и бяха по-активни през по-голямата част от мача.

"Не започнахме добре мача. ЦСКА имаше три възможности, в които можеше да вкара гол. След това мачът продължи на приливи и отливи, като имаха добри възможности и двата тима. Жалко, че получихме първи гол, но радостното е, че веднага успяхме да изравним след статично положение.
Не е зле да не загубиш от ЦСКА на техния стадион. Мисля, че равенството е добре дошло за нас. Продължаваме да сме без загуба в шампионата, което е важно за нас", сподели Върба.

"Не смятам, че не сме играли за успех. Първо играхме срещу ЦСКА, на който мястото е между първите два-три отбора. Играхме активно, а не пасивно в този мач. Клаудиу Кешерю е контузен, но това е част от футбола. Знаем, че търсим център нападател. Това не е тайна за никой. Не мисля, че Чибота игра лошо и в двата мача, които го ползвахме на върха на атаката. Смятам, че се справи добре.
Доволен съм, че бихме 6:1 Локомотив (Пловдив), а днес направихме 1:1 с ЦСКА. Относно промените в следващите два мача, ще ги видите в сряда", допълни Върба.