Монтана победи Хебър в контрола с шест гола

Монтана победи с 4:2 Хебър Пазарджик в последната си контрола от лагера в Банско. Тимът от Северозапада, който се готви за бараж за влизане в efbet Лига, се оказа рано-рано в ролята на догонващ в резултата.

Хебър откри още в петата минута, след като Преслав Петров си вкара автгогол, а секунди по-късно Тодор Чаворски реализира второ попадение за тима от Пазарджик. Монтана бързо съкрати пасива си, след като в 17-ата минута Сергей Георгиев намали за 1:2, но успя да изравни чак в 56-ата минута, когато Димитър Илиев се разписа за 2:2.

В 69-ата минута Николай Минков направи обрата пълен, а крайното 4:2 оформи Николай Цветков от дузпа в 78-мата минута. До момента Монтана има 3 победи и 1 загуба в контролите. Последната проверка на тима преди баража срещу 12-ия в Първа лига ще бъде на 10 юли срещу Пирин Благоевград в Требич.