Равенство между двата Септември

Отборът на Септември (София) завърши 1:1 срещу тима на Септември (Симитли) в контролна среща, в която Милен Радуканов даде почивка на голяма част от футболистите на “септемврийци”.

Домакините поведоха в 65’ минута след автогол, а пет минути по - късно равенството бе възстановено след отсъдена дузпа за игра с ръка на Ангел Грънчов! Вратарят Павел Здравков хвана ъгъла на изпълнението на Китан Василев, но топката мина под него!

Дебют за #Септември направиха родените през 2004 година, Красиан Колев, който започна като титуляр, както Николай Желязков и Кристиян Георгиев!

Стартов състав Септември (София): Християн Славов, Васил Попов, Иван Стоянов - капитан, Ангел Грънчов, Иван Арсов, Александър Тодоров, Кирил Киров, Кристиян Пешов, Красиан Колев, Аспарух Смилков и Георги Русев!

Смени: Владимир Николов, Димитър Костадинов, Павел Здравков, Кристиян Георгиев, Николай Желязков