Локо (София) удари Спортист (Своге) - видео+снимки

Отборите на Локомотив (София) победи Спортист (Своге) с 1:0 в контролна среща, играна на стадиона в квартал "Надежда". Двата тима се подготвят за новия сезон във Втора лига, който трябва да започне в средата на месеца. "Железничарите" имат нов старши треньор в лицето на Иван Колев, докато тимът от Своге е новак в професионалния ни футбол.

65 Локомотив (София) - Спортист (Своге)
След нулево първо полувреме резултатът бе открит от домакините в 54-ата минута. Тогава при едно центриране Наско Милев засече с глава топката и я прати в мрежата. До края на мача ново попадение не падна, въпреки че Локо имаше няколко положения за попадение и така столичани се поздравиха с успех.

ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) - СПОРТИСТ (СВОГЕ) 1:0
1:0 Милев (54)