Созопол изпусна Загорец в контрола

Созопол изпусна да спечели третата си контрола от лятната подготовка, завършвайки 1:1 с третодивизионния Загорец у дома. Тимът на гостите, воден от Мирослав Миндев, поведе в резултата в 18-ата минута след грешка в отбраната на домакините. Созопол контролираше двубоя, създаде много положения за гол, а Мурад Ибрахим нацели греда преди почивката от свободен удар. Трайо Грозев от непосредствена близост при добавката стреля на сантиметри покрай вратата, вместо да вкара за 1:1.

Логичното все пак се случи в 65-ата минута, когато "небесносините" стигнаха до изравняване, а автор на попадението бе Кристиян Мирославов, прехвърляйки елегантно стража на гостите.

В събота от 18:30 часа Созопол приема на своя стадион Карнобат.