Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Брага пак стъпи накриво (видео)

Брага се представяше много силно преди спирането на португалското първенство заради пандемията, но след подновяването на сезона отборът регистрира огромен спад и вече не може да е сигурен дори за 4-ото място, даващо право на участие в Лига Европа. Снощи Брага отстъпи драматично на Рио Аве с 3:4, а победният гол за домакините падна от дузпа в последната минута.

Паулиньо откри за Брага в 21-ата минута, а в 27-ата Рикардо Орта направи 2:0 с перфектно изпълнение от пряк свободен удар. Мехди Тареми върна едно попадение в 45-ата минута, а в следващата атака Нуно Сантош изравни с мощен шут с левия крак. Гостите не знаеха как да реагират и до края на полувремето получиха още един гол, дело на Желсон.

В 81-ата минута Паулиньо се разписа за втори път, но Брага не удържа дори равенството, защото в добавеното време Роландо игра с ръка в наказателното поле и получи червен картон, а Тареми превърна дузпата в гол, носейки победата на Рио Аве.
Брага е на 4-а позиция с 50 точки, но Рио Аве събра 47, а Фамаликао остана на 6-о място с 45 точки, след като загуби с 0:1 от Портимоненсе.