Стефан Велев игра в голово шоу срещу тима на Хаджи (видео)

Бивш футболист на Лудогорец поведе ФКСБ към разгром срещу вечния съперник (видео)

Отборите на Сепси и Виторул (Констанца) направиха зрелищно 3:3 в мач от втората осмица на румънското първенство. Стефан Велев се появи като резерва за домакините в 65-ата минута, а титуляр за Виторул беше бившият нападател на Левски Ривалдиньо.

Виторул поведе в 11-ата минута с попадение на Габриел Янку от дузпа, а малко по-късно след пас на същия футболист Гица удвои аванса на отбора, воден от Георге Хаджи. Сепси обаче не се предаде и в самия край на първото полувреме Фулоп върна един гол, засичайки центриране от корнер.
Козмин Матей в 58-ата минута доближи Виторул до победата, но с голове на Габриел Вашвари от дузпа и Павол Сафранко домакините стигнаха до равенството.

В класирането Сепси е на второ място от осемте отбора с 24 точки, а Виторул е убедителен лидер с 31 пункта.