Уулвърхамптън не трепна и този път (видео)

Отличният сезон на Уулвърхамптън продължава с минимална победа с 1:0 над Борнемут, с което тимът не позволи на Манчестър Юнайтед да дръпне в битката за място в Шампионската лига или поне Лига Европа. Седем кръга преди края двата отбора са с равен актив, а четвъртият Челси, който в четвъртък среща Манчестър Сити, е само с 2 пункта повече.

При огромна жега от 29 градуса тази вечер Уулвс надвиха Борнемут с попадение на Раул Хименес след час играч. Исканият от Ювентус нападател беше точен след нова асистенция на Адама Траоре. Това беше седмият гол, който Хименес забива през шампионата след подаване на въпросния си съотборник.

Домакините не направиха най-силната си среща, но показаха, че умеят да печелят важните двубои дори когато не са на висота. “Черешките” дори доминириха в по-голяма част от първото полувреме, но в крайна сметка отново загубиха и остават в зоната на изпадащите.