Херо се ядоса: Треньорът на Левски лъже нагло!

Тодоров каза защо ЦСКА-София и Берое са по-добре от Левски, обвини ги в липса на феърплей (видео)

Наставникът на Берое Димитър Димитров говори след загубата от Лудогорец с 1:2. Херо коментира и думите на наставника на Георги Тодоров, който обвини "зелените" и ЦСКА-София, че са тренирали тайно по време на карантината.

"Добро първо полувреме, можеше да водим не с 1:0, а с два-три гола. Допуснахме елементарни грешки, липсата на увереност оказа роля. Не бяхме подготвени, бяхме зелени в ситуациите с техните голове. Елементарни голове, заслужен успех на Лудогорец. Допускаме елементарни непредизвикани грешки, имаме какво да надграждаме. Можеше и да не загубим. Позитивното за нас беше през първото полувреме и последните 15 минути на второто. Владо Стоянов си затвори вратата на моменти. Думите на треньора на Левски са нагла лъжа! Бях си в Бургас през цялото време, това са нелепости. Не искам дори да коментирам такива неща. Това са глупости", каза Херо.