100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 1:7

Нова победа за Черно море - "моряците" излъгаха "тигрите" (видео)

Отборът на Черно море надви с 1:0 Витоша (Бистрица). Единственият гол падна след точен удар с глава на Исмаил Иса в 13-ата минута. "Моряците" и "тигрите" дадоха старт на битките в плейофите след края на редовния сезон. Срещата започна под приливен дъжд.

Още във втората минута Исмаил Иса пробва бдителността на стража Николай Кръстев. Малко след това пробив отляво на Матиас Курьор завърши с подаване, което трябваше да бъде голова асистенция, но Кардосо прати топката в аут на два метра пред голлинията - невероятен пропуск на домакините!
В 11-ата минута Илиан Илиев - младши се размина с гол, стреляйки отблизо след подаване на Мартин Минчев. В 14-ата минута резултатът беше открит - 1:0 за Черно море. Цветомир Панов получи хубав пас в коридор от Минчев, последва центриране и отблизо Иса прониза Кръстев.
В 21-ата минута Илия Димитров пропусна златен шанс за гостите от Бистрица. Деветката беше изведен в голова ситуация от Георги Амзин и опита да прехвърли вратаря Иван Дюлгеров. Цветомир Панов обаче изчисти топката от голлинията и предотврати изравняване.
В 40-ата минута Венцислав Бонев от Витоша стреля с глава към рамката на "моряците", но малшанс за капитана на гостите - топката се спря в гредата.
Второто полувреме започна с мощен изстрел на Кардосо, който профуча покрай вратата на "тигрите". В 62-ата минута Илия Димитров изскочи на идеална позиция, но вместо да намери мрежата, се засуети и не стигна до удар. Така победата отиде на сметката на домакините от Варна.

Черно море 1:0 Витоша (Бистрица)