Зидан: Трябва да се адаптираме към този футбол

Реал Мадрид се разходи за първа победа на "Ди Стефано" (видео + галерия)

Треньорът на Реал Мадрид Зинедин Зидан коментира успеха с 3:1 над Ейбар в двубоя от 28-ия кръг на Примера дивисион. Мачът се игра без публика на стадион “Алфредо ди Стефано” в спортния център на “лос меренгес”. “Белите” решиха спора с голове до почивката на Тони Кроос (4), Серхио Рамос (30) и Марсело (37). За гостите от “Ипуруа” точен беше Педро Бигас в 60-ата минута.

"Това беше съвсем различен футбол от познатия, но ние сме длъжни да се адаптираме. Беше ни трудно през второто полувреме, нещо не беше наред. Може би имаме проблем с физическата форма. През първите 45 минути играхме много силно. Можехме да спечелим и с 3:0, но след почивката се отпуснахме. Смените бяха необходими. Карвахал получи навяхване, Рамос не се чувстваше добре, а Азар не беше играл отдавна. Смените обаче не повлияха на играта. Не страдам от липсата на голове от страна на нападателите. Имаме достатъчно играчи, които могат да решават пооженията. Азар можеше да вкара, но взе решение да поаде на Рамос на празна врата", коментира Зидан.