Върба: Не трябваше да чакаме последната минута, не мога да преброя толкова много положения

Наставникът на Лудогорец Павел Върба обяви, че е доволен от представянето и победата на своя тим с 2:1 над Ботев (Пловдив), въпреки че орлите вкараха победния гол в 90-ата минута.

“Не мисля, че трябваше да чакаме до последната минута, за да отбележим. Играхме комбинативно и създадохме толкова много положения, които не мога да преброя. Заслужено спечелихме.

След мача с Арда не бяхме спокойни. В офанзивен план не играхме така, както трябва. Днес беше много по-добре във фаза атака. Днес мога да кажа, че нашите нападатели във фаза атака се справиха много добре. Но лошото бе, че не успяхме да отбележим. Много пропуски днес.

Видях доста мачове на отборите от първата шестица. Всички от тях са много добри отбори, имат своите качества и мачовете ще бъдат доста интересни. Освен мача с Левски, който спечелихме, останалите ни срещи бяха с отбори от втората част на таблицата. Сега ще играем с отбори от първата шестица”, коментира Върба.