Ариен Робен тренира на базата на Байерн

Бившият холандски национал Ариен Робен проведе тренировка на базата на Байерн (Мюнхен). Бившото крило проведе занимание заедно с треньора по физическа подготовка на баварците Холгер Бройх. Видео от тренировката на Робен беше публикувано от пресслужбата на Байерн.

36-годишният Робен изигра последния си мач с екипа на германския шампион на 25 май 2019 година при победата с 3:0 над РБ Лайпциг във финала на турнира за Купата на Германия, след което се оттегли от професионалния спорт. Заедно с Байерн той е спечелил осем титли на Германия, пет купи на страната, носител е на трофеите в Шампионската лига, Суперкупата на УЕФА и световното клубно първенство. В началото на май беше съобщено, че Робен може да поднови кариерата си, тъй като има предложение от бразилския Ботафого.