Невероятно! Футболист се развилня с 4 гола за 13 минути (видео)

Футболист отбеляза 4 гола за 13 минути в първенството на Фарьорските острови. В неделя ХБ Торсхавн се разправи с 5:0 с домакина АБ Аргир в мач от третия кръг на местния шампионат. Интересното е, че крайният резултат бе оформен още в 21-ата минута, а на всичко отгоре в 16-ата Хедин Хансен от тима на гостите от Торсхавн получи червен картон. Това се случи при резултат 0:3 и не попречи на гостите да отбележат още два гола на противника си в следващите 5 минути.

В 4-ата минута Осур Далбуд изведе Торсхавн напред в резултата, а между 8-ата и 21-ата минута Адриан Юстинусен съсипа домакините с цели 4 попадения. 21-годишният нападател бе точен в 8-ата, 12-ата, 17-ата и 21-ата минута. Три от головете си той отбеляза с изстрели от пряк свободен удар.