Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Последният в Беларус с трето равенство

Последният в Беларус Белшина стигна до третата си точка от началото на сезона, след като направи 1:1 в домакинството си Витебск. Тимът на Едуард Градобоев поведе с попадение от дузпана Глебко в 63-ата минута. Гостите обаче изравниха, след като Жулио Сезар се разписа в 78-ата минута.

Белшина прекъсна серия от три поредни загуби, но отново се размина в първи успех от началото на сезона и остана на последно място. Витебск е на девето място с актив от 12 точки.