Третият кръг в Беларус започна с успех на гостите

ФК Городея записа победа с 1:0 като гост на новака Белшина в първия мач от третия кръг на първенството в Беларус. Сръбският футболист Лазар Сайчич реализира единствения гол в 66-ата минута от фал.

Това са първи точки за победителите, след като досега през сезона те имаха само загуби. Белшина пък вече е еднолично на дъното с три поражения от три възможни.

Футболистите от района на Минск стигнаха до успеха с единствения си удар в срещата. В 66-ата минута Сайчич, който се беше появил като смяна три минути по-рано, намери пролука към мрежата с много хубав шут.

Домакините бяха на крачка от изравняването в добавеното време, когато Сергей Хлебко стреля в гредата.

БЕЛШИНА - ГОРОДЕЯ 0:1

0:1 Сайчич (66)