Галатасарай и Бешикташ не успяха да излъчат победител в голямото дерби на Турция

Отборите на Галатасарай и Бешикташ завършиха 0:0 в дербито от 26-ия кръг на футболното първенство на Турция.

Двубоят, в който играха двата най-големи съперника в турския футбол, се проведе без зрители заради пандемията от коронавируса.

В 28-ата минута след намеса на системата ВАР попадения за Бешикташ беше отменено поради засада.

В 50-ата минута Радамел Фалкао засече центриране от пряк свободен удар, но не успя да вкара топката във вратата на гостите.

След равенството Галатасарай остава на третата позиция с 50 точки, а Бешикташ заема петото място с 44 точки.