Сент Етиен и Бордо не успяха да се победят

Отборите на Сент Етиен и Бордо завършиха наравно 1:1 в среща от 28-ия кръг на Лига 1. Двубоят на стадион "Жофроа Гишар" бе много равностоен, а двете попадения в мача паднаха в рамките на само 180 секунди.

Нигериецът Джош Маджа даде преднина на Бордо в 65-ата минута, възползвайки се от колективна грешка на бранителните на Сент Етиен, но домакините възстановиха равенството почти веднага с попадение на голмайстора им Денис Буанга, негово десето през сезона. В 75-ата минута Мехди Камара получи втори жълт и съответно червен картон и така остави “зелените” с 10 души на терена, но Бордо не успя да се възползва от това и да вземе победата.

В класирането Сент Етиен е на 17-о място с 30 точки, докато Бордо е 12-и с 37 пункта.