Кристъл Палас с трета поредна победа (видео)

Кристъл Палас записа трета поредна победа в първенството, след като надделя над Уотфорд с 1:0. Единственото попадение в мача реализира Джордан Аю в 28-ата минута. Той реализира осмото си попадение във Висшата лига за този сезон с удар от границата на наказателното поле.

Уотфорд започна отлично на “Селхърст Парк”, но удари на Дукуре и Хюз не затрудниха вратаря на домакините. След почивката Палас, който записа и трети пореден мач без допуснат гол, бе близо до удвояване на преднината си чрез Заха и Бентеке, който направи отличен опит със задна ножица.

През второто полувреме играта бе накъсана, като нито един от двата отбора нямаше контрол. Мощен удар на капитана на гостите Трой Дийни накара Гуайта да спасява. Вратарят се справи добре и след удар на Дукуре с глава, като Палас запази преднината си.

Тимът на Рой Ходжсън е десети в класирането, но само на четири точки зад петия Уулвърхамптън.

КРИСТЪЛ ПАЛАС - УОТФОРД 1:0