Геша: Второто полувреме ми дава поводи да бъда оптимист (видео)

Траньорът на Черноморец (Балчик) Георги Иванов заяви, че е останал доволен от представянето на играчите си, въпреки тежката загуба на отбора му от Септември (София). Тимът от Балчик загуби с 0:4 гостуването си в София.

"Тежка е загубата, но мисля, че играта ни през второто полувреме ми дава поводи да съм оптимист. Смея да твърдя, че почти цялата втора част, до двата гола, стояхме много добре и имахме своите моменти. Може би, ако бяхме вкарали при 2:0, щеше да стане интересно. В края на мача допуснахме контраатаки, които направиха резултата по-тежък и не толкова реален, според мен.

Имаше остри влизания и се учудвам на нервите, които ние вкарахме в играта. Трябваше да сме по-спокойни, по-смели, по-разкрепостени. През първото полувреме не се получиха нещата, но през второто играхме добре.

С Литекс мачовете винаги са оспорвани. Те са млад отбор и търсят развитие, но се надявам ние да подходим сериозно и да си вземем мача. Опасността е само да не ни падне мотивацията. Тя е основния принос за футболистите да се доказват всеки мач. При нас има много млади момчета, които могат да се развият и да радват по-голяма публика, дай боже някой да ги забележи", заяви Георги Иванов.