Красен Трифонов и Стефан Гинчев бележат в последната проверка на Павликени

С победа с 2:0 на стадиона в Полски Тръмбеш приключи серията си от контролни срещи на Павликени. Възпитаниците на Димитър Тодоров надиграха домакините от Янтра с по един гол във всяко полувреме, а на два пъти нацелиха гредите. При 0:0 пък попадение на Стефан Гинчев не бе зачетено заради засада.

Красен Трифонов простреля вратаря на домакините Радо Рашков със силен удар след извеждащо подаване на Йордан Петев. За 0:2 точен беше Стефан Гинчев, след като се пребори за топката и стреля точно през второто полувреме. Две атака на гостите пък бяха завършени с удари в гредите, съответно на Трифонов и Борислав Иванов. Опасен изстрел на нападател на Янтра беше спасен от вратаря на павликенчани Ивайло Петков.