Празненствата във Велико Търново за 100-годишнината на Етър започват с демонстративен женски мач срещу полския Медик

Живко Миланов: Извинявам се на феновете, ще дадем максимума срещу Лудогорец

Капитанът на Левски Живко Миланов се извини на феновете за слабата игра на отбора, който допусна поражение с 1:2 от Славия на стадион "Георги Аспарухов". Той обеща, че тимът ще изглежда съвсем различно в домакинството на Лудогорец от четвъртфиналите за Купата на България в четвъртък.

"Днес не изглеждахме по добър начин. Заслужена победа на Славия. Недопустимо е да играем така на "Герена". Съжалявам за хората, които бяха на стадион. Не ни се получи играта. Славия се бе затворил добре и контраатакуваше. Ние не можехме да  упражним траен контрол над топката. Допуснахме елементарни грешки и Славия се възползва от тях. Ние искахме да ги пресираме високо и да играем нашата игра. Славия обаче поведоха рано. Първото полувреме не бе толкова лошо, но второто полувреме беше много слабо. Всеки даде максимума от себе си. Проблемът е във всички, но изцяло във футболистите. Съжалявам за тази игра. Феновете имат право да ни критикуват и да ни освиркват. Недопустимо е Славия да е по-агресивния отбор от нас на "Герена". Това не трябва да се случва. Надявам се, че след три дни в другия мач, ще се поправим.

Славия пропусна да разгроми Левски насред "Герена" (видео+галерия)

Обещавам, че в четвъртък ще дадем максимума от себе си. Имаме и кадрови проблеми. Липсват ни основни футболисти. Паулиньо също се контузи и оттам се объркаха още нещата. Недоступимо е така да си изпускаме нервите. Ние сме професионални футболисти и всеки един играч е важен, а сега предстоят и много важни мачове. Понякога, когато изоставаш в резултата се случва да изпуснеш нервите, но не е правилно да се правят такива работи", коментира тъжният капитан на Левски.