Марек препъна Вихрен в Сандански

Марек завърши наравно 1:1 като гост на Вихрен в Сандански. Срещата беше от 19-ия кръг на Югозападна Трета лига. Вихрен започна с непрекъснати атаки към врататата на гостите и при едно такова нападение бе отсъдена дузпа. Вратарят на дупничани Пламен Младенов обаче отрази удара от бялата точка на Методи Костов – Джек. Не след дълго Костов се реваншира за пропуска си и откри резултата. В края на полувремето колумбиецът Хуан Давид Торо Аривас отбеляза в едва втория си официален мач за Марек и изравни. През второто полувреме Вихрен бе отборът, който активно търси второто попадение, но защитата на дупничани издържа. В класирането Вихрен е четвърти с 37 точки, а Марек е на 14-а позиция с 16 точки.