Урал с Хичо изпусна победата срещу ЦСКА (Москва) в добавеното време

Отборите на ЦСКА (Москва) и Урал не успяха да излъчат победител в срещата помежду си от 20-ия кръг на руската Премиер лига. Мачът завърши при резултат 1:1, го гостите повече могат да съжаляват, че изпуснаха победата. Като титуляр за Урал започна българинът Николай Димитров, но бе заменен в 73-ата минута.

Урал пръв взе преднина в двубоя в 73-ата минута, когато Ерик Бикфалви получи пас в наказателното поле и със страхотен удар от воле порази вратата за 0:1.

В първата минута на добавеното време обаче ЦСКА се добра до равенството. Кристиян Бистрович центрира за Марио Фернандес в наказателното поле, той овладя на гърди и със супер шут от воле вкара за 1:1.

Така двата тима поделиха по точка, като ЦСКА заема 3-ото място в класирането с 35 точки. Урал пък се намира на 6-ата позиция с 25 точки.