Антони Здравков: Получи се равностоен мач

Наставникът на Ботев (Враца) Антони Здравков е на мнение, че днешното равенство 0:0 с тима на Дунав е напълно закономерно и двата отбора заслужено са си разделили по една точка.

"Доволен съм от желанието на футболистите. През първото полувреме създадохме много ситуации пред вратата на Дунав, но липсваше точността. В края имаше разбърквания пред нашата врата, при които можеше да допуснем гол. Смятам, че се получи равностоен мач. По една точка за двата отбора е най-справедливо. Футболистите се изнервиха, че ще спечелим по-трудно този двубой с всяка една изминала минута. Нашите футболисти са подготвени физически да изиграят поредицата от мачовете, в която влизаме. В никакъв случай Купата няма как да остане на заден план. Нещата в Левски са съвсем различни от времето, в което бях аз в клуба. Няма сантименти. Нямам против да спечелим".