Руди Гарсия: Не съжалявам, че не вкарахме повече голове

Треньорът на Лион Руди Гарсия е напълно доволен от минималната победа с 1:0 над Ювентус в първия мач между двата тима от 1/8-финала в Шампионската лига. Той не съжалява, че тимът му не отбеляза повече голове, като заяви, че е оптимист за реванша и за продължаване в следващата фаза.

“Не съжалявам, че не вкарахме вповече голове. Наясно съм, че изиграхме силно първо полувреме, отбелязахме гол и запазихме “суха” мрежа на собствен терен. Нормално бе да ни натиснат през второто полувреме, особено след като Игуаин и Бернардески влязоха в игра. Борихме се здраво, за да удържим победата и сега имаме преднина от 1:0. Вярно е, че в първите десетина минути започнахме по-мудно, но след това успяхме да разкъсаме отбраната на съперника и да му създадем доста проблеми. Отправихме няколко опасни центрирания в наказателното поле. Надявахме се да не бъдем притиснати чак толкова след почивката, но това е нещо нормално срещу толкова силен съперник. В момента сме на средата на  битката. Надявам се да отбележим гол в Торино и да продължим напред”, заяви Гарсия.