100 години Етър: „Звездите на „Етър” (ветерани) - Национален отбор „Звездите на България” (ветерани) 0:0

Драма, 11 гола и продължение разделиха Голдън Найтс и Анахайм

С хеттрик на Уилям Карлсон и победен гол на Ший Тиъдър 3:50 минути след началото на продължението Вегас Голдън Найтс победи с 6:5 Анахайм Дъкс като гост.

"Златните рицари" на три пъти повеждаха в резултата чрез Патрик Браун и на два пъти Карлсон, като в един момент водеха и с 5:3, но с два гола на Адам Енрике в последните три минути на срещата "патоците" се добраха до продължение, а с това и до една точка от мача. Домакините обаче не бяха способни за пълен обрат и победа, тъй като голът на Тиъдър донесе успеха на лидера в Тихоокеанската дивизия на Западната конференция. Освен Карлсон, Тиъдър и Браун, точен за тима от Невада бе и Алек Мартинес във втората част, докато за Анахайм Дейвид Шор и на два пъти Ник Ричи се записаха сред голмайсторите заедно с Енрике.