Шампионът с изразителна победа над Минесота

Шампионът Сейнт Луис Блус постигна изразителен успех с 4:1 над Минесота Уайлд като гост. За "сините" това бе четвърти пореден успех, а малко преди началото на срещата стана ясно, че двата отбора ще играят един срещу друг в традиционния мач на открито "Зимна класика" през следващата година. Вратарят Джордан Бинингтън отново бе с основна заслуга за успеха на Сейнт Луси, отразявайки 32 шайби към вратата си, докато головете за тима вкараха Джордан Киру и Брейдън Шен през първата третина, Оскар Сундквист през втората и Иван Барбашев в третата. За домакините от Минесота почетното попадение в началото на втората третина заби Маркъс Фолиньо.