ФК Кюстендил с първа победа за годината

ФК Кюстендил победи с 2:1 Балкан (Ботевград) в първия кръг от пролетния полусезон на Югозападна Трета лига и спечели първа победа за годината. И двата гола отбеляза Александър Александров – Аци, по едно попадение и в двете полувремена. При 2:0 гостите върнаха едно попадение чрез Кристиян Ковачев, но силите им стигнаха само за почетна загуба. В петата минута бе отменен гол на Ковачев заради засада. Кюстендилци започнаха успешно сезона и са на 6-о място с 31 точки, а Балкан е 13-и с 15 точки. В първото си пролетно домакинство, което е на 29 февруари, Балкан приема Оборище (Панагюрище). А Кюстендил гостува на Надежда (Доброславци).