Гранада превзе Памплона (видео)

Отборът на Гранада спечели с категоричното 3:0 при гостуването си на Осасуна в обедна среща от 25-ия кръг на Ла Лига. И трите гола паднаха през първата част.

В четвъртата минута Роберто Солдадо подаде към Дарвин Мачис, който реализира с удар от 13 метра в близкия ъгъл - 0:1. В 28-ата Мачис вкара идентичен гол. Той отново изскочи леко отляво, навлезе в наказателното поле, но този път шутира към средата на вратата, пращайки кълбото под гредата - 0:2. В 41-вата Дмитрий Фулкие реализира трето попадение с хубаво насочване от малък ъгъл по диагонала за 0:3. Наварският тим нямаше сили за отговор и през второто полувреме не се стигна дори до почетен гол.