Илиан Илиев за съдията: Само накъсва играта, не говоря дали е ощетил нас или Левски

Наставникът на Черно море Илиан Илиев обяви, че е доволен от футболистите си, които завършиха 2:2 срещу Левски във Варна, но поиска от тях да проявят повече разум що се касае до минутите в края на двубоя.

“Щом е равен, трябва да го приемем. Трябва да похваля футболистите, изиграха перфектно мача. В последните минути трябваше да играем по-умно при трите статични положения за нас. Получихме гол, но после проявихме характер и изравнихме. Две или три греди ударихме, но това е футбол. Загубихме две точки в борбата за първата шестица.

Стана хубав мач. Емоционален за зрителите, но за нас, треньорите, не толкова.

Трябва да продължаваме да играем по същия начин. С Ботев ще е изключително трудно, защото ни излизат трима основни играчи. Съдията вдигна абсурден жълт картон на Попов.

Колко атаки ги спираше?! Не говоря дали е ощетил нас или Левски. Само накъсва играта с фаулове”, опака се Илиан Илиев от съдийството на Ивайло Стоянов.