Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Нули на "Бутарке" между Леганес и Бетис (видео)

Отборите на Леганес и Бетис завъртяха скучно 0:0 в мач от 24-тия кръг на Ла Лига. Точката се оказа недостатъчна за Лега, за да се измъкне от зоната на изпадащите. Момчетата на Руби вече четири мача нямат победа и са позиционирани в средата на таблицата.

Домакините стояха по-стабилно на терена през първата част. Те обаче не успяваха да придадат необходимата острота на нападенията си. В 32-рата минута Мартин Брайтуайт стреля опасно и сантиметри го разделиха от целта. Джонатан Силва също създаде опасност със своя удар десет минути по-късно, при който топката отново не попадна в очертанията на вратата.
След почивката севилският тим овладя инициативата и наложи контрол върху топката. “Краставичарите” имаха своите положения на контраатака. В 80-ата Серхио Каналес намери Карлес Аленя, но стражът на Лега скъси ъгъла и спаси. В 92-рата Борха Иглесиас получи директен червен картон, след като избута човек от щаба на домакините.